Nejlevnější tepelné čerpadlo se sníženým DPH, montáží a dopravou zdarma

9973084_w800.jpg

Na koupi tepelného čerpadla je ten nejlepší čas. V rámci Kotlíkové dotace MŽP při výmě

ně kotle na tuhá paliva za tepelné čerpadlo můžete získat dotaci až 127 000 KčTřebechovic pod Orebem zajišťujeme dodávky, montáže a servis pro celou ČR.Kvalitní tepelná čerpadla Daikin Altherma jsou nyní za akčních podmínek a s dopravou zdarma. Pokud vyměníte starý kotel za tepelné čerpadlo Daikin Altherma, dosáhnete na dotaci, vyplníte a zašlete Daikin žádost, firma vám přidá ještě dalších 15 000 Kč jako bonus! Vyžádejte si u nás cenovou kalkulaci zdarma!

Nezávazná cenová nabídka

Proč si vybrat tepelné čerpadlo od nás

  • komplexní služby v oblasti tepelných čerpadel
  • montáž našich čerpadel po celé ČR
  • kompletní zprostředkování Kotlíkové dotace 2019
  • záruční a pozáruční servis na u nás zakoupená čerpadla
  • doprava zdarma na místo montáže
  • rychlá, odborná práce s osvědčenými technologiemi a materiály
  • kvalitně připravený projekt
  • při koupi s montáží do bytu navíc snížíme DPH na 15 %
  • věříme kvalitě Daikin
  • tepelným čerpadlům od nás stačí příkon 3-4 kW na 12 kW topného výkonu

Typy tepelných čerpadel v naší nabídce

Specializujeme se na tepelná čerpadla Daikin, špičku v technologiích tepelných čerpadel. Naše ekologická, ekonomická, levná tepelná čerpadla potřebují elektrickou energii jen na pohon kompresoru.

Zjistit cenu tepelných čerpadel

 

tepelné čerpadloJak se tepelné čerpadlo montuje a používá

Tepelná čerpadla vám můžeme připojit k topným systémům, jako jsou radiátory, podlahová, stropní a stěnová vytápění, konvektory, fan-coily apod. Také v kombinaci s dalšími tepelnými zdroji (tuhá paliva, plyn, olej, elektrokotle, solární panely...). Pro naše klienty zajišťujeme prodej a montáž tepelných čerpadel, přičemž před uvedením čerpadla do provozu firma provádějící montáž přijede obhlédnout, jaké úpravy budou třeba provést.

Vnitřní jednotka je určena k instalaci na zeď uvnitř domu. Venkovní jednotka odolává povětrnostním vlivům a lze ji instalovat na libovolném místě s dostatečným přístupem vzduchu.

Hledáte kvalitní tepelná čerpadla pro bazény či vytápění nebo ohřev vody? Jsme připraveni vám doporučit nejvhodnější řešení vašeho topného systému, ohřevu teplé užitkové vody či ohřevu bazénu. Naše firma má nejlepší zkušenosti se zdrojem nízkopotencinální energie pro tepelné čerpadlo vzduchu/vzduch nebo vzduch/voda.

Tepelná čerpadla vzduch/vzduch nebo vzduch/voda odebírají tepelnou energii většinou venkovnímu vzduchu, v některých případech i do –23°C. Tepelná čerpadla Daikin se testují v různých klimatických podmínkách. Ve všech případech bylo dosaženo zlepšení komfortu a udržení stálé teploty, stejně jako dostatku teplé vody kdykoliv během dne.


Nejkvalitnější tepelná čerpadla s kotlíkovou dotací

Nabízíme kompletní zprostředkování Kotlíkových dotací 2019 ve spolupráci s našimi dodavateli. Nepropásněte svou příležitost a vyměňte staré kotle za nejlepší tepelná čerpadla a získejte s kotlíkovou dotací příspěvek ve výši až 143 000 Kč!

Zjistit cenu tepelných čerpadel

tepelné čerpadloCo to vlastně je tepelné čerpadlo

Tepelné čerpadla jsou efektivním prostředkem pro vytápění domů, bytů, různých dalších typů budov, ale i bazénů nebo užitkové vody. Energii o nízké teplotě získávají z okolního prostředí, a sama pak teplotu navyšují pro účely topení a ohřevu. Systémy s tepelným čerpadlem jsou třikrát až pětkrát účinnější než elektrokotle nebo kotle na fosilní paliva a jsou víc než schopné vytápět celý dům i v nejhlubších zimních mrazech.

Účinnosti tepelných čerpadel se obvykle vyjadřují topným faktorem systému (značeno COP), který většinou bývá v rozmezí 3–5. Jinými slovy, tepelné čerpadlo vyžaduje pouze 1 kW elektřiny na to, aby z obnovitelného zdroje (vzduchu) získalo a do vytápěného objektu dodalo 3–5 kW tepla. Rostoucí popularitu těchto systémů vytápění demonstruje jejích ohromný rozmach a úspěšné nasazení v chladných klimatech Skandinávie. Miliony tepelných čerpadel jsou každý rok instalovány po celé Evropě a jejich podíl na trhu se neustále zvětšuje díky rostoucímu povědomí o nesporných výhodách těchto systémů. Nedávné průzkumy prokazují, že jen během posledních pěti let se prodeje tepelných čerpadel zdvojnásobily.

 

Zajímá vás ještě více o tepelných čerpadlech?


Zjistit cenu tepelných čerpadel

Čtyři skvělé zprávy o našich tepelných čerpadlech

Nízkoteplotní vytápění – kombinace výhod
Jaké má tepelné čerpadlo výhody? Rychlý vývoj v oblastech vytápění a tepelné izolace budov umožňuje, aby topná voda o teplotě 55 °C nebo i méně dokázala vyhřát celý objekt i při extrémně nízkých venkovních teplotách. Vysoký komfort a zároveň snížení spotřeby energie se dosahuje menším teplotním spádem mezi topným tělesem a teplotou v místnosti. Většina moderních vodních otopných soustav pracuje při nízkých teplotách topné vody dodávající teplo prostřednictvím radiátorů nebo podlahovým vytápěním, případně jejich kombinací.

Zajímá vás také hlučnost tepelného čerpadla? Přínosem tohoto moderního způsobu vytápění je rovněž nízká hlučnost tepelných čerpadel, nemusíte se tak obávat, že by vás chod čerpadla nějak rušil od vašich běžných každodenních činností. Více informací o hlučnosti naleznete v katalogu.

Flexibilní využití, jednoduchá instalace
Systém Altherma se skládá z venkovní a vnitřní jednotky, obě jsou velmi kompaktní. Venkovní jednotka může být diskrétně umístěna vně nových i stávajících rezidenčních budov. Vnitřní jednotka nevyžaduje svoji vlastní „technologickou" místnost, a tak může být umístěna tam, kde to nejvíce vyhovuje.

Komplexní řešení pro celoroční komfort
Mimo uspokojení základních požadavků na komfort v podobě dodávání tepla dokáže Altherma nabídnout mnohem víc. Systém Altherma je navržen i k celoročnímu ohřívání vaší teplé užitkové vody a může být dodáván i s možností chlazení pro horké letní dny. Altherma tak zajistí vaše pohodlí po celý rok.

Nízké náklady na energii a nízké emise C02
Klasická paliva začínají být pomalu hůře dostupná a jsou čím dál dražší. S rostoucími cenami se jako nejpřitažlivější systém vytápění využívající obnovitelné zdroje jeví tepelné čerpadlo vzduch-voda, které využívá tepelnou energii zdarma obsaženou ve venkovním vzduchu a je tak minimálně třikrát účinnější než kotel na fosilní paliva. Výsledkem je nízká spotřeba primárních energií a žádné přímé emise CO2.

Prodáváme nejlevnější tepelná čerpadla od ověřeného výrobce. Ať už tedy hledáte malé tepelné čerpadlo či levné tepelné čerpadlo, u nás si vybere každý! Pořiďte si kvalitní tepelná čerpadla levně, která splní vaše požadavky a zároveň Vám umožní si užívat tepelný komfort za každého počasí!

Soubory ke stažení

Napište si o výhodnou nabídku na tepelné čerpadlo!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, ozveme se v co nejkratším možném termínu.

Poradíme vám s výběrem


Ladislav Horák