Neváhejte a pořiďte si tepelné čerpadlo s kotlíkovou dotací

Získejte finanční příspěvek na pořízení tepelného čerpadla. Jedinečná šance, jak ušetřit několik desítek tisíc spočivá v projektu Ministerstva životního prostředí s názvem Kotlíková dotace. Umíme vše zařídit za vás.

Kotlíková dotace je projekt, který si již několik let klade za cíl výměnu starých neekologických kotlů na pevná paliva v rodinných domech. Kotlíková dotace cílí na rodinné domy, které využívají nějaký typ kotle na tuhá paliva a zároveň majitelé podnikli alespoň minimální kroky ke snížení energetické náročnosti, jako je např. zateplení domu, zateplení střechy, výměna oken apod.

Kotlíková dotace tepelné čerpadlo

Svěřte Kotlíkovou dotaci nám

Naše firma vám Kotlíkovou dotací spolu s našimi dodavateli kompletně zprostředkuje. Kotlíkovou dotaci můžete použít na zdroj vytápění domu a jeho instalaci, dále na novou nebo zrekonstruovanou otopnou soustavu, úpravy spalinových cest, služby specialisty a také zpracování dokumentace.

Kotlíková dotace na tepelné čerpadlo vám ušetří až 95 % z pořizovacích nákladů

A jaké jsou podmínky pro získání kotlíkové dotace? Kotlíková dotace se týká převážně rodinných domů. Bližší informace vám může poskytnout váš krajský úřad. Další informace můžete nalézt na webových stránkách vašeho kraje a na vývěsce krajského úřadu nebo v denním tisku.

Nepromeškejte svou jedinečnou šanci a nezapomeňte si včas podat žádost!