Nejlepší a nejlevnější tepelné čerpadlo vzduch/voda

Tepelné čerpadlo vzduch vodaHledáte levné tepelné čerpadlo vzduch voda? Tepelná čerpadla vzduch voda jsou nejoblíbenější formou tohoto druhu vytápění. Tepelná čerpadla vzduch voda čerpají tepelnou energii většinou z venkovnímu vzduchu, v některých případech i do –23°C. Pro případ nižších teplot je zde namontovaný ještě elektrokotel, který pomáhá v případě velkých mrazů. Výstupní energie z tepelného čerpadla je voda, která ohřívá napojené radiatory a je také velmi vhodná jako energie pro podlahové topení. Tepelné čerpadlo pracuje na podobném principu jako domácí chladnička.

Koupí tepelného čerpadla vzduch voda u nás získáte kvalitně připravený projekt, kompletní dodávku po celé ČR s dopravou zdarma a záručním i pozáručním servisem. Našim tepelným čerpadlům také stačí příkon 3-4 kW na 12 kW topného výkonu.
V případě, že měníte kotel na tuhá paliva za tepelné čerpadlo, rádi vám zprostředkujeme Kotlíkovou dotaci

Napište si o cenu

V naší nabídce pro vás máme tepelná čerpadla vzduch voda:

Tento systém je vhodný především pro vytápění menších domů nebo dohřívání bazénů. V letních měsících oceníte funkci ochlazování, která oproti klimatizačním jednotkám má mnohem větší účinnost.

Zajímá Vás jakou má tepelné čerpadlo vzduch voda hlučnost? Nemusíte se obávat, že by Vás provoz čerpadla rušil ve Vašich každodenních činnostech. Dnešní moderní čerpadla jsou vyrobeny tak, aby jejich hlučnost byla co nejnižší. Běžně se uvádí, že hlučnost venkovní jednotky tepelného čerpadla vzduch voda se pohybuje okolo 40 dB, což je běžný hluk spotřebičů v domácnosti, např. myčky nádobí.

Jaké jsou výhody pro nejlepší tepelné čerpadlo vzduch voda?

  • nízké pořizovací náklady
  • velmi ekonomický provoz
  • jednoduchá instalace oproti systému země voda
  • lepší dostupnost i pro majitele bytů, kde není možný vrt do země
  • tepelné čerpadlo vzduch voda princip 

Chcete si také zjistit o tom, jaký je princip tepelného čerpadla vzduch voda? Další podrobnější informace pro levná tepelná čerpadla naleznete zde .

Soubory ke stažení