Tepelná čerpadla cena - možnosti a cenové kalkulace

Cena za tepelná čerpadla hraje při rozhodování jistě důležitou roli. Stránka tepelná čerpadla cena nabízí průřez cenami jednotlivých možností. Pořizovací náklady jsou mnohdy vyšší, ale největší výhodou tepelného čerpadla jsou jeho ekonomické provozní náklady. Tepelná čerpadla ceník a konkrétní kalkulaci na váš dům či byt vám rádi zdarma zpracujeme. Napište si o ni. Jsme z Třebechovic pod Orebem ve Východních Čechách, ale montáže i servis provádíme po celé ČR. S námi máte navíc dopravu zdarma! Na montáž tepelného čerpadla není nikdy pozdě! Jsme rychlí, profesoinální, dodáváme vše od projektu po montáž a poradenství poskytujeme bezplatně.

Jaké jsou nejběžnější varianty tepelného čerpadla?

Tepelná čerpadla ceník

  • Tepelná čerpadla se rozdělují podle způsobu, jakým je vzduch ohříván nebo ochlazován. 
    Tepelné čerpadlo vzduch voda odebírá teplo ze vzduchu, který proudí přes tzv. Hydrobox, který převádí vzduch do topné vody. Nejefektivněji funguje do -15oC a pro případ, že venkovní teploty klesnou níže, tak je k čerpadlu připojen malý elektrokotel, který vypomáhá. Největší výhodou jsou nízké pořizovací náklady a také velmi ekonomický provoz. Kompletní informace na tepelná čerpadla vzduch voda ceník naleznete zde.
  • Tepelné čerpadlo vzduch vzduch funguje především jako klimatizace a na jaře nebo na podzim je možné si touto formou přitopit. Výhodou jsou velmi nízké pořizovací náklady a rychlá instalace. Nejlepší použití je v domech jako klimatizace a doplňkové topení nebo na chalupách.

Tepelné čerpadlo Vám rádi vyrobíme na míru Vašemu prostoru a nainstalujeme podle Vašich požadavků.

Obraťte se na nás a rádi Vás sdělíme na tepelná čerpadla ceník nejlevnější variantu této formy vytápění. Na požádání Vám rádi zašleme na tepelné čerpadlo ceník se všemi možnými kombinacemi.

Kompletní informace o tepelných čerpadlech naleznete zde.