Klimatizace Daikin s 5letou zárkukou

Klimatizace Daikin, to je geniální propojení krásy a technických vlastností produktu. Každý typ klimatizace Daikin je vyroben tak, aby splňoval požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Nejenom, že Daikin klimatizace v létě příjemně chladí a v zimě dokážou efektivně a levně topit, ale také čistí vzduch od alergenů a prachu. Klimatizace Daikin se tak skvěle hodí do bytu či domu. 

Poraďte mi s výběrem

Nákupem klimatizace Daikin u nás získáte: 

  • kvalitně připravený projekt
  • dopravu po celé ČR zdarma
  • 5letou materiálovou záruku
  • záruční i pozáruční servis po celé ČR
  • při koupi do obytných prostor včetně montáže platí snížené DPH jen 12%


Jaký typ klimatizace vybrat?

Daikin klimatizace se hodí pro každý typ domácnosti. Pokud potřebujete vychladit či vytopit pouze jednu místnost, stačí vám pořídit nástěnnou neboli splitovou klimatizaci, která se skládá z jedné vnitřní a jedné venkovní jednotky. Tento typ klimatizace Daikin se vyznačuje především jednoduchou instalací.

V případě potřeby vychlazení celé domácnosti si můžete vybírat z multisplitových klimatizací, kdy se na jednu venkovní jednotku může připojit až devět vnitřních jednotek. Tímto typem klimatizace Daikin můžete chladit či vytápět až devět různých místností. Hlavní výhodou této klimatizace je, že můžete teplotu jednotlivých místností regulovat zvlášť

‌Daikin klimatizace jsou vhodné i pro komerční či průmyslové budovy. Zde se nabízí řešení připojení neomezeného počtu vnitřních jednotek k jednomu venkovnímu systému. 

Pokud si nejste jistí, která z konkrétních klimatizací Daikin by byla tou pravou pro vaše bydlení, neváhejte se na nás obrátit!