Čistička vzduchu s ionizátorem se postará o zdravé a kvalitní dýchání celé Vaší rodiny

Čistička vzduchu s ionizátorem pro zdravé dýchání celé rodiny

Čistička do bytu s ionizátorem je nejlepší volba pro celkovou regeneraci vzduchu. Ionizační čistička vzduchu odstraňuje alergeny, nečistoty ve vzduchu a rozkládá také zápachy. Čistička vzduchu je významným pomocníkem pro kvalitní dýchání každého alergika a astmatika.

Co to je ionizátor?

Ionizátor je funkce, která díky elektrickému výboji ionizuje vzduch a dodává do něj záporné ionty. Ionizátor vzduchu nám může zlepšit kvalitu dýchání a také může mít pozitivní vliv na Vaši psychickou pohodu a díky tomu budete mít i lepší náladu. Záporné ionty jsou v optimálním množství např. ve vzduchu v lese nebo u moře. Městské byty mají tuto rovnováhu kladných a záporných iontů narušenou a záporné ionty v nich ve velkém množství chybí. K obnovení této rovnováhy slouží právě ionizátor.

Nejlepšího výsledku však dosáhneme, pokud zkombinujeme ionizátor s čističkou vzduchu, kterých můžeme na trhu najít více druhů. Čističky vzduchu do bytu elektrostatické zařízení snižují množství škodlivých látek v prostředí a zároveň nejsou hlučné. Elektrostatická čistička vzduchu pracuje na principu elektrostatického filtru, které zachytává pevné částicem, viry, bakterie a alergeny, ale nezachytí pachy a cigaretový kouř. Tyto pachy dokáží zlikvidovat ostatní druhy filtru, např. HEPA filtr.

Čističky vzduchu do bytu elektrostatické patří k těm nejtišším čističkám, jsou tak vhodné pro umístění do ložnice či dětského pokoje. U této čističky vzduchu do bytu elektrostatické oceníte snadnou údržbu a také nízké provozní náklady. Pro správnou funkci čističky vzduchu do bytu elektrostatické je třeba jednou za čas vyčistit elektrostatický filtr. Samotné čištění elektrostatického filtru Vám zabere jen pár minut, stačí filtr vytáhnout a po vyčištění navlhčeným hadříkem můžete filtr zase vložit zpět do čističky.

Kromě čističky vzduchu do bytu elektrostatické Vám nabízíme také další produkty:


Pokud máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme.