Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

SouhlasímVíce informací
Úvod> Tepelná čerpadla

Pořiďte si nejlevnější tepelné čerpadlo s vysokým komfortem používání

Tepelné čerpadlo

Na koupi tepelného čerpadla je teď ten nejlepší čas. V rámci Kotlíkové dotace MŽP při výměně kotle na tuhá paliva za tepelné čerpadlo můžete získat dotaci až 127 000 Kč. Nyní je ta nejlepší chvíle na kvalitní tepelná čerpadla Daikin Altherma za akčních podmínek. Pokud vyměníte starý kotel za tepelné čerpadlo Daikin Altherma, dosáhnete na dotaci, zprovozníte jej do 30.6.2017 a vyplníte a zašlete Daikin žádost, firma vám přidá ještě dalších 15 000 Kč jako bonus! Vyžádejte si u nás cenovou kalkukaci zdarma!

Napište si o cenu tepelného čerpadla


Proč si vybrat tepelné čerpadlo od nás

Poskytujeme kompletní služby v oblasti tepelných čerpadel. Jsme z Třebechovic pod Orebem, montáž našich čerpadel ale zajišťujeme po celé ČR. Totéž platí pro záruční a pozáruční servis na u nás zakoupená čerpadla. Tepelné čerpadlo vám zdarma dopravíme na místo montáže. Pracujeme rychle, odborně a s osvědčenými technologiemi a materiály. Kvalitně připravený projekt je pro nás samozřejmostí. Při koupi čerpadla do bytových prostor včetně montáže vám navíc snížíme DPH na 15 %!

Naše levná tepelná čerpadla jsou ekonomická a ekologická zařízení, která odebírají teplo o nízké teplotě z okolního vzduchu a „přečerpávají“ jej na teploty použitelné pro vytápění objektu. Elektrická energie je potřebná jen na pohon kompresoru. Poměr získaného topného výkonu a elektrického příkonu tepelného čerpadla se nazývá topný faktor. Topný faktor je závislý na teplotách vzduchu a vody. Při průměrné venkovní teplotě za topné období má tepelné čerpadlo topný faktor 3 až 4. To znamená, že odevzdá-li tepelné čerpadlo topný výkon 12 kW má příkon jen 3 až 4 kW!


Jak se tepelné čerpadlo montuje a používá

Tepelná čerpadla mohou být připojena k různým topným systémům (radiátory, podlahové, stropní a stěnové vytápění, konvektory, fan-coily apod.) v kombinaci s dalšími tepelnými zdroji (tuhá paliva, plyn, olej, elektrokotle, solární panely apod.). Pro naše klienty zajišťujeme prodej a montáž tepelných čerpadel, přičemž před montáží firma provádějící montáž přijede obhlédnout, jaké úpravy budou třeba provést.

Vnitřní jednotka je určena k instalaci na zeď uvnitř domu. Venkovní jednotka odolává povětrnostním vlivům a lze ji instalovat na libovolném místě s dostatečným přístupem vzduchu.

Hledáte kvalitní tepelná čerpadla pro bazény či vytápění nebo ohřev vody? Jsme připraveni Vám doporučit nejvhodnější řešení Vašeho topného systému, ohřevu teplé užitkové vody či ohřevu bazénu. Naše firma má nejlepší zkušenosti se zdrojem nízkopotencinální energie pro tepelné čerpadlo vzduchu/vzduch nebo vzduch/voda.

Tepelná čerpadla vzduch/vzduch nebo vzduch/voda odebírají tepelnou energii většinou venkovnímu vzduchu, v některých případech i do –23°C.


Nejkvalitnější tepelná čerpadla s kotlíkovou dotací

Nepropásněte svou příležitost a vyměňte staré kotle za nejlepší tepelná čerpadla a získejte s kotlíkovou dotací příspěvek ve výši až 127 500 Kč!


Co je to tepelné čerpadlo?

Tepelné čerpadla získávají energii o nízké teplotě z okolního prostředí a zvýší její teplotu pro účely vytápění. Účinnosti tepelných čerpadel se obvykle vyjadřují topným faktorem systému (značeno COP), který většinou bývá v rozmezí 3–5. Jinými slovy, tepelné čerpadlo vyžaduje pouze 1 kW elektřiny na to, aby z obnovitelného zdroje (vzduchu) získalo a do vytápěného objektu dodalo 3–5 kW tepla. Systémy s tepelným čerpadlem jsou tudíž třikrát až pětkrát účinnější než elektrokotle nebo kotle na fosilní paliva a jsou víc než schopné vytápět celý dům i v nejhlubších zimních mrazech. Rostoucí popularitu těchto systémů vytápění demonstruje jejích ohromný rozmach a úspěšné nasazení v chladných klimatech Skandinávie. Miliony tepelných čerpadel jsou každý rok instalovány po celé Evropě a jejich podíl na trhu se neustále zvětšuje díky rostoucímu povědomí o nesporných výhodách těchto systémů. Nedávné průzkumy prokazují, že jen během posledních pěti let se prodeje tepelných čerpadel zdvojnásobily.

Specializujeme se na tepelná čerpadla Daikin, špičku v technologiích tepelných čerpadel.

Nízkoteplotní vytápění – kombinace výhod
Jaké má tepelné čerpadlo výhody? Rychlý vývoj v oblastech vytápění a tepelné izolace budov umožňuje, aby topná voda o teplotě 55 0 C nebo i méně dokázala vyhřát celý objekt i při extrémně nízkých venkovních teplotách. Vysoký komfort a zároveň snížení spotřeby energie se dosahuje menším teplotním spádem mezi topným tělesem a teplotou v místnosti. Většina moderních vodních otopných soustav pracuje při nízkých teplotách topné vody dodávající teplo prostřednictvím radiátorů nebo podlahovým vytápěním, případně jejich kombinací.

Zajímá Vás také hlučnost tepelného čerpadla? Přínosem tohoto moderního způsobu vytápění je rovněž nízká hlučnost tepelných čerpadel, nemusíte se tak obávat, že by Vás chod čerpadla nějak rušil od Vašich běžných každodenních činností. Více informací o hlučnosti naleznete v katalogu.

Flexibilní využití, jednoduchá instalace
Systém Altherma se skládá z venkovní a vnitřní jednotky, obě jsou velmi kompaktní. Venkovní jednotka může být diskrétně umístěna vně nových i stávajících rezidenčních budov. Vnitřní jednotka nevyžaduje svoji vlastní „technologickou" místnost, a tak může být umístěna tam, kde to nejvíce vyhovuje.

Komplexní řešení pro celoroční komfort
Mimo uspokojení základních požadavků na komfort v podobě dodávání tepla dokáže Altherma nabídnout mnohem víc. Systém Altherma je navržen i k celoročnímu ohřívání vaší teplé užitkové vody a může být dodáván i s možností chlazení pro horké letní dny. Altherma tak zajistí Vaše pohodlí po celý rok.

Nízké náklady na energii a nízké emise C02
Klasická paliva začínají být pomalu hůře dostupná a jsou čím dál dražší. S rostoucími cenami se jako nejpřitažlivější systém vytápění využívající obnovitelné zdroje jeví tepelné čerpadlo vzduch-voda, které využívá tepelnou energii zdarma obsaženou ve venkovním vzduchu a je tak minimálně třikrát účinnější než kotel na fosilní paliva. Výsledkem je nízká spotřeba primárních energií a žádné přímé emise CO2.

Prodáváme nejlevnější tepelná čerpadla od ověřeného výrobce. Ať už tedy hledáte malé tepelné čerpadlo či levné tepelné čerpadlo, u nás si vybere každý! Pořiďte si kvalitní tepelná čerpadla levně, která splní Vaše požadavky a zároveň Vám umožní si užívat tepelný komfort za každého počasí!

Soubory ke stažení

Napište si o výhodnou nabídku na tepelné čerpadlo!

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Poradíme vám s výběrem


Ladislav Horák
Webové stránky vytvořil Acceler