Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

SouhlasímVíce informací
Úvod> Tepelná čerpadla> Tepelná čerpadla ceník

Tepelná čerpadla ceník

Stránka tepelná čerpadla ceník nabízí průřez cenami jednotlivých možností, které tepelná čerpadla umožňují. Tepelná čerpadla se rozdělují podle způsobu, jakým je vzduch ohříván nebo ochlazován. Pořizovací náklady jsou mnohdy vyšší, ale největší výhodou tepelného čerpadla jsou jeho ekonomické provozní náklady. Tepelná čerpadla ceník a konkrétní kalkulaci na Váš dům či byt Vám rádi zpracujeme.

Jaké jsou nejběžnější varianty tepelného čerpadla?

Tepelná čerpadla ceník

  • Tepelné čerpadlo vzduch voda cena od 43 tis.
    Tepelné čerpadlo vzduch voda odebírá teplo ze vzduchu, který proudí přes tzv. Hydrobox, který převádí vzduch do topné vody. Nejefektivněji funguje do -15oC a pro případ, že venkovní teploty klesnou níže, tak je k čerpadlu připojen malý elektrokotel, který vypomáhá. Největší výhodou jsou nízké pořizovací náklady a také velmi ekonomický provoz. Kompletní informace na tepelná čerpadla vzduch voda ceník naleznete zde.
  • Tepelné čerpadlo vzduch vzduch cena od. 18 tis.
    Tepelné čerpadlo vzduch vzduch funguje především jako klimatizace a na jaře nebo na podzim je možné si touto formou přitopit. Výhodou jsou velmi nízké pořizovací náklady a rychlá instalace. Nejlepší použití je v domech jako klimatizace a doplňkové topení nebo na chalupách.

Tepelné čerpadlo Vám rádi vyrobíme na míru Vašemu prostoru a nainstalujeme podle Vašich požadavků.

Obratte se na nás a rádi Vás sdělíme na tepelná čerpadla ceník nejlevnější variantu této formy vytápění. Na požádání Vám Vám rádi zašleme na tepelné čerpadlo ceník se všemi možnými kombinacemi.

Kompletní informace o tepelných čerpadlech naleznete zde.

Kontaktní formulář

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Webové stránky vytvořil Acceler